Kargo ve Teslimat

byallbuy.com’un Türkiye içi gönderilerde teslimatçı firmalar MNG ve UPS’dir.

byallbuy.com gerek duyduğunda daha hızlı gönderimde bulunmak amacıyla kargo firması değişikliği yapabilir. byallbuy.com müşteri memnuniyeti nedeniyle yapılan değişik için ek bir ücret talep edilmez.
Ortalama teslim süreleri: Özel Kargo Şirketi`yle tahmini 1-3 gündür.

Kargo bedellerinin belirlenmesi:

Kargo bedelini belirleyen üç parametre vardır:
• Seçtiğiniz ürünlerin toplam ağırlığı. (Her bir ürünün veri tabanında kayıtlı olan ağırlığı kullanılarak toplam ağırlık sipariş sürecinde otomatik olarak hesaplanmaktadır.)
• Paketinizin teslim edileceği yer.
• Türkiye içi gönderilerde teslimatçı firma MNG ve UPS’dir.

Teslimattan kaynaklanan problemler:

Özel Kargo Firması ile yapılan gönderilerde, taşıma sırasında paketin zarar görmesi durumunda zarar byallbuy.com tarafından telafi edilir.

Zarar görmüş paket durumunda;

Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı firmaya tutanak tutturulmalıdır. Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.

Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda info@halickozmetik.com’a mail ile bildirilmelidir. byallbuy.com en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir probleminiz durumunda 0212 276 9 276 numaralı telefon ya da info@halickozmetik.com e-posta adresini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Destek İster Misin ?
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?